Amstelveen – Arrestatieteam in actie vanwege verdachte chemische lucht

Amstelveen, 7 februari 2025 – Een arrestatieteam (DSI) is vanmiddag een appartement aan de Dr. Plesmansingel in Amstelveen binnengevallen, na een melding van een verdachte lucht. De politie ontruimde het complex deels en ramde de voordeur van het appartement op de tweede verdieping met een stormram open.

Politie, brandweer en ambulance waren ter plaatse, evenals de Landelijke Faciliteit Ontmantelen (LFO), wat doorgaans duidt op een mogelijke aanwezigheid van een drugslab. Rond 14.00 uur liet de politie weten dat er niets verdachts in de woning werd aangetroffen en er niemand aanwezig was.

De ontruimde woningen zijn inmiddels vrijgegeven. Een bewoner vertelde onze verslaggever dat het appartement altijd potdicht zat en zelden werd bezocht. De Van der Hooplaan, die enige tijd was afgezet, is weer opengesteld voor verkeer en openbaar vervoer.

Foto’s: VLN Nieuws & ingezonden via de WhatsApp Tiplijn

Misschien vindt u dit ook interessant?

Geef hier een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.