Diemen – Aanhouding na achtervolging Diemerbos

Diemen, 30 maart 2025 – Zondagavond is een automobilist gecrasht na een achtervolging met de politie nabij en op de A1 bij Diemen. Dat bevestigt een woordvoerder van de Amsterdamse politie.

De achtervolging begon nadat de bestuurder met hoge snelheid en tegen het verkeer in reed. Vanwege de gevaarlijke situatie werd de achtervolging gestaakt. Kort daarna crashte de auto.

De politie is momenteel in de omgeving van de Muiderstraatweg op zoek naar een man met een licht getinte of witte huidskleur, gekleed in een zwart trainingspak.

Er wordt grootschalig gezocht, onder meer met een politiehelikopter in de lucht.

UPDATE: Een woordvoerder van de politie laat zojuist weten dat de verdachte is aangehouden, dat gebeurde nadat oplettende omstanders via het Burgernet bericht 112 -belden. De persoon had een nat pak en werd aangehouden in het Diemerbos in Diemen.

Fotograaf: VLN Nieuws

Misschien vindt u dit ook interessant?

Geef hier een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.