Muiden – Elektrische auto in brand na ongeval bij tankstation Honswijck op A1, tankstation dicht

Muiden, 9 februari 2025 – Vanmorgen rond 07:00 uur heeft er een ongeval plaatsgevonden tussen twee auto’s bij het tankstation Honswijck op de A1 bij Muiden. Na de botsing vloog een van de voertuigen in brand. Dat betrof een elektrische auto.

Medewerkers van het tankstation hebben direct na het ongeval op de noodknop gedrukt, waardoor de brandstoftoevoer stopt naar de pompen.

Bij het ongeval raakte niemand gewond, wel zijn twee personen nagekeken door toegesnelde ambulances.

De bestuurder een 33 jarige man uit Almere is aangehouden, hij reed in de auto die het tankstation met volle snelheid inreed. Hij testte positief op zowel alcohol als verdovende middelen meld de woordvoerder.

Fotograaf: VLN Nieuws – Laurens Niezen

7 gedachten over “Muiden – Elektrische auto in brand na ongeval bij tankstation Honswijck op A1, tankstation dicht”

  1. De auto is tegen de benzinepomp gereden, die is gaan branden waardoor de auto ook ging branden. Beetje raar om dan te noemen dat het gaat over een elektische auto. Heeft geen nieuwswaarde is alleen maar FUD

Geef hier een reactieReactie annuleren

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.